Dlaczego MSCA?

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w badaniu sprawozdań finansowych, doradztwie finansowym i podatkowym, prowadzeniu ksiąg rachunkowych i doradztwie w zakresie corporate finance. Moore Stephens Central Audit jest członkiem Moore Stephens International, międzynarodowej sieci niezależnych firm audytorskich i doradczych.

Moore Stephens International należy do największych światowych organizacji zajmujących się doradztwem, audytem i księgowością. Do Moore Stephens International należy 360 niezależnych firm, reprezentowanych w niemal 600 miastach w 100 krajach na całym świecie. Łącznie podmioty należące do Moore Stephens International zatrudniają ponad 20.000 specjalistów w dziedzinie finansów, prawa podatkowego, księgowości i audytu.

Wśród klientów firm należących do Moore Stephens w Polsce są zarówno duże spółki giełdowe i międzynarodowe koncerny, jak i małe, lokalne przedsiebiorstwa. Moore Stephens w Polsce jest reprezentowane przez biura w Warszawie i Gdańsku.

Nasze usługi świadczymy w języku polskim, angielskim oraz francuskim.