Branże

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. jest firmą otwartą na współpracę z Klientami z różnych sektorów. 

W ramach naszych dotychczasowych doświadczeń współpracowaliśmy zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak również z Klientami prowadzącymi działalność na mniejszą skalę. Te doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie systemu wartości, które są dla nas tak samo ważne jak dla naszych Kontrahentów.

Doceniamy znaczenie długoterminowych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu, przejrzystości podejmowanych działań oraz indywidualnym podejściu do każdej współpracy. Wyróżnia nas specjalistyczna wiedza, którą wykorzystujemy w celu świadczenia usług dla różnych sektorów.

Branże, wokół których ogniskuje się nasza działalność, to między innymi nieruchomości, sektor motoryzacyjny, produkcja, handel i usługi. Wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym, daje Moore Stephens Central Audit narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom konkretne rozwiązania. Między innymi te zalety naszej Firmy sprawiają, że systematycznie powiększa się grono stałych klientów z różnych branż, którym jesteśmy w stanie zaproponować fachowe usługi naszych doradców, księgowych i audytorów.

Zaufanie nam to gwarancja korzystania z najlepszych biznesowych wzorców. Specjalizacja naszych konsultantów w określonych branżach, pozwala nam na dopasowanie zespołu i proponowanych usług do konkretnych potrzeb naszych Klientów i problemów specyficznych dla sektora, w ramach którego działają.